Biudžetinė įstaiga
Naujoji g. 32, LT- 63254  Alytus
Tel. (8 315) 22 570; (8 315) 72 960
El.p. ld@saulute.alytus.lm.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052940

Šventė “Kiškių daržas”

2015 m. spalio 30 d. „Kiškučių" grupės auklėtojos Ina Stasionienė ir Lina Radauskienė sukvietė vaikučius į šventę „Kiškių daržas“. Pagrindinis šventės tikslas – turtinti žinias apie daržoves ir vaisius, kaip vitaminų šaltinį. Šventė buvo linksma ir turininga. Kiškienė (auklėtoja L. Radauskienė) kartu su savo kiškučiais (grupės vaikais) atkeliavo į vaidybos erdvę – daržą, kuriame auga įvairiausios daržovės.

Atskridusi Šarka (auklėtoja I. Stasionienė) pakvietė visus šventės dalyvius pasidžiaugti užderėjusiu derliumi. Linksmai besisukant rateliams, skambant dainelėms, vaikai dar kartą susipažino su daržovėmis ir vaisiais. Savo jėgas vaikai išmėgino žaisdami atrakcionus ir lenktyniaudami estafetėse su kliūtimis. Vaikus labai nudžiugino auklėtojų rodomas marionetinių lėlių spektaklis „Viršūnėlės ir šaknelės“. Po spektaklio vyko daržovių degustacija. Visi kiškučiai draugiškai nutarė, kad skaniausia daržovė yra morka, o vaisius – obuolys. 
Šventės  metu buvo ugdomos visos kompetencijos: pažinimo, komunikavimo, sveikatos saugojimo, meninė ir socialinė. Džiaugiamės, kad šventinės rytmetis mums pavyko, nes šventinis šurmulys tęsėsi iki pačių pietų. Valgykite daug vaisių, daržovių, sportuokite  ir būkite sveiki.
Lina Radauskienė
Vyrsnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja