Menu Close

Šventės ir tradicijos

Rudenėlio šventė
Vaikai, tėveliai ir auklėtojos ruošia rudens gėrybių parodą. Gėrimės, stebimės, renkame įdomiausią, juokingiausią, didžiausią …. Kartais į svečius atvyksta ir Rudenėlis.
 
Derliaus padėkos šventė
Grupė kvepia užminkyta duona. Kiekvienas sėda prie stalo ir iš purios kvapnios tešlos gamina savo duonos kepalėlį. Kol duonelė kepa, žaidžiame pirštų žaidimus, klausomės inscenizuojamų pasakų, dainuojame. Ypač skanu ragauti savo duonos kepalėlį ir parnešti jį į savo namus.
 
Šv. Mykolo šventė
Vaikai tampa riteriais ir mokosi įveikti blogį (drakoną), išvaduoti pagrobtąją princesę. Auksiniu kardu vaikai įšventinami į riterius, kepamas obuolių pyragas, ragaujamas stiprybės ir narsos gėrimas.
 
Žibintų šventė
Šventė apgaubta paslapties šydu. Aplinkui mirga žvakelių šviesa, visi šventės dalyviai eina nešdami savo pasigamintą žibintą šviesos ir šilumos link. Lapkričio mėnesį taip sutemsta, kad tenka pasišviesti žibintais, tuomet visi susirenkame į Žibintų šventę (Šv. Martynas).
 
Advento spiralės šventė
Iš eglišakių sudėta didelė advento spiralė, Kalėdų šviesą simbolizuojanti didžioji žvakė spiralės centre, kiekvieno vaiko paruošti obuliukai-žvakutės…Tai Advento laukimas ir prasmingas pasibuvimas visiems kartu.
 
Šv. Kalėdų šventė
Salė pilna nykštukų, snieguolių, princesių, meškučių, kiškučių, fėjų…. Šokam, dainuojam, vaidiname ir laukiame Kalėdų senelio! Laukiame dovanų ir visų vaikų akys spindi tarsi Kalėdų žvaigždės.
 
Vasario 16-osios šventė
Tai prasminga, iškilminga šventė, daiginanti vaiko širdelėje tautiškumo, pilietiškumo pradus.
 
Užgavėnės
Visą rytą darželio koridoriuose ir grupėse skamba dainos, ketureiliai, aidi triukšmas – vyksta persirengėlių eitynės. Vėliau Užgavėnių šurmulys persikėlė į darželio salę ir kiemą. O  kokios Užgavėnės be Lašininio ir Kanapinio varžytuvių, Morės ir karštų skanių blynų!
 
Kaziuko mugė
Salėje gražiausi vaikų ir auklėtojų darbeliai, skaniausia meduoliai, riestainiai, raguoliai. Dairykis, rinkis, derėkis, mainyki, klausyki, dainuoki, groki, žaiski ir šoki. Visus aplanko ir gėrybėmis apdovanoja Kaziukas.
 
Velykos
Salėje jau kvepia pavasaris, žydi kačiukai, sukasi vaikų rateliai, skamba dainelės, keliauja lalauninkai, rieda margučiai.
 
Priešmokyklinio ugdymo grupių renginiai „Lik sveikas, darželi“
Labai jaudinanti šventė, kai maža širdelė virpa, akys spindi džiaugsmu, kai truputį, truputį graudu. Paskutinį kartą darželio salėje priešmokyklinukai ir jų tėveliai. Įteikiami pažymėjimai, leidžiami į dangų balionus su norais ir palinkėjimais.
 
error: Duomenų kopijavimas draudžiamas !!
Skip to content