Biudžetinė įstaiga
Naujoji g. 32, LT- 63254  Alytus
Tel. (8 315) 22 570; (8 315) 72 960
El.p. ld@saulute.alytus.lm.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052940

Kaip dirbsime nuo birželio 1 d.

Nuo birželio 1 d. lopšelis-darželis pradeda dirbti vasaros režimu. Tai reiškia, kad nemažai pedagogų ir vaikų pradeda atostogauti. Vasaros laikotarpiu mažėja lankančių vaikų skaičius, todėl mažėja ir dirbančių grupių skaičius. Birželio 1 d. ne visi vaikai grįš į savo grupes, o grįžę nebūtinai ten sutiks savo grupės auklėtojas. Planuojame, kad mūsų darželyje birželio mėn. veiks 6 grupės: „Vabaliukų“, „Drugelių“, „Kiškučių“, „Giliukų“, „Boružėlių“ ir „Pelėdžiukų“. „Nykštukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai bus paskirstyti į kitas grupes.

Buvo laikas, kai vasaros laikotarpiu Alytaus mieste dirbdavo 2 arba 3 lopšeliai-darželiai, o visos kitos įstaigos buvo uždaromos. Dabar mes liekame savo darželyje ir nesvarbu, kad grupės yra sujungiamos. Vaikai pažįsta visą darželio teritoriją, pažįsta darželį lankančius kitus vaikus ir dirbančius pedagogus.    
Neperteikime savo baimių ir abejonių vaikui. Pakalbėkite su savo vaiku ir paaiškinkite jam, kad kitoje grupėje jis sutiks ne tik savo grupės draugus, bet atras ir daug naujų draugų. Kitoje grupėje ras kažką įdomaus, ko neturėjo savo grupėje. Vaikai puikiai moka prisitaikyti, greitai susiranda draugų, moka žaisti ir bendrauti su kitais darželio vaikais. Padėkime vieni kitiems, kad vasaros laikotarpis vaikams būtų šiltas, vasariškas ir nuotaikingas. Nepasitikėjimą ir baimes palikime už lopšelio-darželio vartų.
Ačiū už supratingumą ir bendradarbiavimą.