Biudžetinė įstaiga
Naujoji g. 32, LT- 63254  Alytus
Tel. (8 315) 22 570; (8 315) 72 960
El.p. ld@saulute.alytus.lm.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052940

Atsisveikinimo šventė Valdorfo grupėje

Skaisti pavasario saulė ir kvepiantys alyvų žiedai byloja, kad atėjo atsisveikinimų metas. Paskutinėmis gegužės dienomis „Nykštukų" grupėje vyko atsisveikinimo su grupės  draugais šventė. Su grupe atsisveikino Ignas, Agota, Lilė, Uršulė, Adelė, Julius, Liepa, Gabrielius ir Rūta Jonė. Šie vaikai baigia ne tik darželį, į pabaigą eina pirmasis svarbus jų gyvenimo tarpsnis. Vieni iš jų iškeliauja į mokyklėlę, kiti lankys lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo grupę.

Ši akimirka vaikams yra labai ypatinga. Dabar jų lauks kitas pasaulis, kuris yra labai gražus ir įdomus.
Šventiškai papuoštoje salėje vaikai, tėveliai ir auklėtojos vieni kitiems dovanojo šypsenas, linkėjimus, pačias gražiausias daineles, eilėraščius ir žaidimus. Kiekvienas grupę paliekantis vaikas gavo maišelį, su auklėtojų padarytomis spalvinimo knygutėmis ir linkėjimais tėveliams. Vaikai su tėveliais darželiui dovanojo 9 inkilėlius, kad pavasarį sugrįžę paukšteliai primintų apie juos, išėjusius iš mūsų darželio.
Po gražaus ir nuotaikingo šventinio renginio linksmybės persikėlė į grupę, kur vaikų laukė tėvelių paruoštas šventinis stalas. Sutemus, kai pro lango stiklą atkakliai mojuodami savo gležnais sparneliai prašėsi įleidžiami į vidų naktiniai drugiai, „Nykštukų" grupėje dar vis linksmai ir skardžiai tebeskambėjo nuoširdus vaikų juokas. 
 
Daiva Kiselienė
Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė