Biudžetinė įstaiga
Naujoji g. 32, LT- 63254  Alytus
Tel. (8 315) 22 570; (8 315) 72 960
El.p. ld@saulute.alytus.lm.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052940

,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2015″

Kovo 23-27 dienomis darželyje vyko akcija ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2015". Akcijos metu skatinome vaikus būti draugiškais, tolerantiškais, nesityčioti vieni iš kitų, mokėme iškilusias problemas spręsti taikiai.
Šioje akcijoje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo ,,Voveriukų" ir ,,Pelėdžiukų" bei vyresniosios ,,Boružėlių" grupių ugdytiniai ir pedagogai. Akcija vyko visą savaitę, todėl kiekvieną dieną darželyje vyko vis nauja veikla.

Pirmadienį priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Palevičienė pakvietė vaikus į ryto pasisveikinimo akciją ,,Duok draugui ranką". Vaikai žaidė žaidimus, dainavo daineles, klausėsi sekamos pasakos. Grįžę į grupę vaikai iš spalvoto popieriaus kūrė ,,Draugystės" gėles, kuriomis akcijos pabaigoje papuošė darželį.
Antradienį pavadinome ,,Šypsenų ir geros nuotaikos diena". Jos metu salėje vyko rytmetis ,,Gera būti kartu". Grupėse vaikai piešė besišypsančias ,,saulutes", kurias dovanojo vieni kitiems. Lauke pedagogės organizavo draugiškas estafetes, žaidė judriuosius žaidimus.
Trečiadienis – ,,Draugystės diena". Jos metu grupėse vyko pokalbiai apie draugus, draugystę, pagalbą. Vaikai piešė geriausio draugo portretą, sakė vienas kitam komplimentus. Vėliau visi kartu vaišinosi ,,Draugystės" pyragu ir gėrė arbatą.
Ketvirtadienį paskyrėme edukacinių filmukų žiūrėjimui ir aptarimui. Vaikai pamatė du animacinius filmukus: ,,Bjaurusis ančiukas" ir ,,Gaidys ir spalvos".
Penktadienį visi vaikai vėl rinkosi į salę. Ten vyko renginys – ,,Gražių žodžių ir palinkėjimų diena". Jos metu auklėtojos kartu su vaikais ne tik dainavo, žaidė, bet ir pristatė sukurtus grupių plakatus, kuriuose įamžino gražiausias savaitės akimirkas, užrašė gražiausius žodžius, posakius, palinkėjimus ar mintis.
 
Violeta Remeikienė 
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė