Biudžetinė įstaiga
Naujoji g. 32, LT- 63254  Alytus
Tel. (8 315) 22 570; (8 315) 72 960
El.p. ld@saulute.alytus.lm.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052940

Knygelės paslaptis

Siekdami turtinti dvasinį vaikų pasaulį, ugdyti vaikų kūrybiškumą, asmenybės saviraišką, meilę knygai „Boružėlių" grupės auklėtojos (R. Daugėlienė ir A. Vaičienė) pakvietė grupės vaikus ir tėvelius į šventinę popietę „Knygelės paslaptis". Šventinės popietės metu vaikai parodė tai, ką jie išmoko per mokslo metus. Dainuodami daineles, žaisdami ir atlikdami įvairias užduotis vaikai kūrė pasaką.

Didelėje knygoje vaikai dėliojo raideles, skaitė, grupavo įvairius daiktus, skaičiavo, dėliojo skaičių seką ir kt. Linksmos ir nuotaikingos dainelės ir smagūs žaidimai sekė vienas po kito.
Šventės metu tėveliai buvo ne tik žiūrovai, bet ir dalyviai. Jiems reikėjo atspėti pasakos pavadinimą ir suvaidinti atspėtą pasaką. Tai buvo siurprizas ne tik vaikams, bet ir tėvams. Vaikai labai jaudinosi, ar jų mamytė ir tėvelis atliks užduotį gerai. Visą džiaugsmą ir jaudulį parodė spindinčios vaikų akys. 
Ši diena buvo kupina nepatirtų įspūdžių, malonių netikėtumų ir linksmai skambančių vaikų balsų. Grįžę į namus jie tikrai turės ką papasakoti savo šeimos nariams.
Dėkojame tėveliams, noriai dalyvavusiems ir puikiai suvaidinusiems savo vaidmenis. Visiems linkime augti kartu su knyga ir pažinti stebuklingą knygų pasaulį.  
 
Aneta Vaičienė
Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja