Biudžetinė įstaiga
Naujoji g. 32, LT- 63254  Alytus
Tel. (8 315) 22 570; (8 315) 72 960
El.p. ld@saulute.alytus.lm.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191052940

Edukacinė išvyka į Dainavos pagrindinę mokyklą

Balandžio 17 d. priešmokyklinių ,,Voveriukų" ir ,,Pelėdžiukų" grupių ugdytiniai kartu su pedagogėmis Violeta Remeikiene ir Violeta Palevičiene lankėsi Alytaus Dainavos pagrindinėje mokykloje. Mūsų darželio vaikus šiltai pasitiko pradinių klasių mokytojos metodininkės Daiva Grudzinskienė ir Dalia Vitalija Kačanauskienė bei jų auklėtiniai ketvirtokai.

Būsimieji pirmokai aktų salėje stebėjo spalvingą madų šou, kurio modeliai buvo pagaminti iš antrinių žaliavų. Vėliau vaikams buvo parodytas nuotaikingas, edukacinis spektaklis bei pagilintos vaikų žinios apie atliekų rūšiavimąm skirstant jas į atitinkamus konteinerius.
Renginio pabaigoje mokytojos pakvietė vaikus pasigrožėti surengta mokinių darbelių iš antrinių žaliavų parodėle ,,Antras daikto gyvenimas".
Dėkojame mokytojoms Daivai Grudzinskienei ir Daliai Vitalijai Kačanauskienei už pakvietimą į šį renginį, nes tokie renginiai ne tik skiepija draugiškumą, ugdo meilę gamtai, lavina estetinius jausmus, bet ir skatina norą kultūringai elgtis gamtoje. Nuo mažų dienų skiepydami vaikams meilę ir pagarbą gamtai tikimės, kad šie vaikai neniokos gamtos, o puoselės švarią, pilną gyvybės aplinką.
 
 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Valentina Barysaitė